Zinātnieki: nākotnē diennakts ilgs 25 stundas

Komentāri
Zinātnieki: nākotnē diennakts ilgs 25 stundas
FOTO: LETA

Zinātnieki nākuši klajā ar paziņojumu, ka diennaktis uz Zemes kļūst arvien garākas un nākotnē viena diennakts ilgs 25 stundas.

Pētījuma procesā zinātnieki izmantoja gravitācijas teorijas par Zemes kustību ap Sauli un Mēness rotāciju ap Zemi, lai izskaitļotu precīzus aptumsumu laikus un kur tie no Zemes bija vērojami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pētījumā secināts, ka pēdējos 27 gadsimtos dienas ilgums palielinājies par teju divām sekundes tūkstošdaļām katrā simtgadē.

Savukārt pēc 200 miljoniem gadu Zemes diennakts ilgs 25 stundas. Tomēr zinātnieki norāda, ka iegūtie aprēķini ir aptuveni, jo Zemes rotāciju ietekmē globālā sasilšana  – kūstošie arktiskie ledāji, elektromagnētiskie procesi un jūras līmeņa izmaiņas.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl