Komentāri

Aptuveni 40 kilometrus uz ziemeļiem no Spānijas pilsētas Barselonas – Monseratā -, staigājot pa kalniem, kāds tūrists uzdūries dinozaura pēdas nospiedumam. Izrādās, zinātnieki lēš – viņa atradums varētu būt 230 miljonus gadu vecs!

Spānijas zinātnieki domā, ka tas pieder dinozauru un krokodilu priekštecim, kurš varēja pārvietoties uz pakaļējām “ķepiņām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spāņi var līksmot, jo atradums Monseratā ir pats labākais pēdas nospiedums, kāds jebkad atrasts Ibērijas pussalā.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl