Komentāri
StarParty #17 – Suntažos briest pasākums tiem, kam patīk skatīties zvaigznēs un vērot debesis
StarSpace

Sestdien, 8. aprīlī aicinām StarSpace observatorijā Suntažos notiks StarParty #17.  Tā kā pēc nedēļas tiks svinētas Lieldienas, tad “ballītē” tiks runāts par Sauli no dažādiem skatu punktiem. “Cerēsim, ka izdosies to ne tikai apspriest teorētiski, bet arī aplūkot tīri praktiski,” informē observatorijas pārstāvji. 

Apmeklētāji varēs iepazīties ar observatoriju un tajā uzstādīto tehniku, komunicēt ar līdzīgi domājošajiem, iegūt jaunus draugus un cīņas biedrus. Labos laikapstākļos tiks vērts vaļā 16” teleskopu sargājošais kupols un tiks pētīti tobrīd redzamie debesu objekti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Labos laikapstākļos socializēšanos varēs realizēt arī pie ugunskura. Ņemot vērā putnu gripas karantīnu, organizēta komunicēšana ar lauku sētas pārstāvjiem netiks nodrošināta,” aicina observatorijas pārstāvji.

Par vēderu labsajūtu rūpēsies kafejnīca Leningrad.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl