Skolotājs izgudrojis, kā stundu laikā noturēt bērnu uzmanību

Komentāri
Skolotājs izgudrojis, kā stundu laikā noturēt bērnu uzmanību

Kāds amerikāņu skolotājs izgudrojis, kā vislabāk stundu laikā noturēt bērnu uzmanību. Skolotājam neesot ne jābļauj, ne kā citādi jātaisa tracis. Viņam pirms stundas ar bērniem jāsasveicinās, turklāt ar katru – individuāli.

Ziemeļkarolīnas štata skolotājs Berijs Vaits juniors ir atradis unikālu veidu, kā sasveicināties ar saviem skolēniem pirms stundu sākuma. Vaits, kurš ir 5. klases audzinātājs Ešlīpārkas skolā Šarlotes pilsētā, pirms stundas ar katru skolēnu individuāli sarokojas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolotājs uzskata, ka vissarežģītākā sadaļa skolas ikdienā ir attiecības, – arī tās, kas veidojas starp skolotāju un skolēniem. Bieži tās tiek nenovērtētas vai pārvērtētas. Taču tām ir jābūt. Skolotājs uzskata, – ja viņš stundā piedāvā bērniem zināšanas, tad viņiem tās ir jāgrib no viņa pieņemt.

Ideju, kā ar bērniem individuāli sasveicināties, viņš noskatījies no basketbola superzvaigznes Lebrona Džeimsa. Viņš redzējis, ka tieši tāpat četrkārtējais NBA vērtīgākais spēlētājs sasveicinājies ar saviem draugiem.

Katru dienu Berijs Vaits pavada samērā daudz laika, sveicinoties gan ar bērniem, jo bez savas klases viņam ir stundas vēl divās klasēs.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl