RTU paraksta sadarbības memorandu ar Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtu

0 Komentāru

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) šodien, 16. septembrī, parakstīs sadarbības memorandu ar vienu no pasaules vadošajām augstskolām – Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtu. Kādas iespējas tas pavērs mūsu studentiem TV3 raidījumā “900 sekundes” skaidroja RTU rektors Leonīds Ribickis un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis Dmitrijs Stepanovs.

Rīgas Tehniskā universitāte ceturtdien, 16. septembrī, parakstīs sadarbības memorandu ar vienu no pasaules vadošajām tehnoloģiju augstskolām – Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtu (Massachusetts Institute of Technology – MIT).

Tas dos iespēju Latvijai iesaistīties globālā augstākās izglītības institūciju mācībspēku, tehnoloģiju ekspertu, pētnieku un rīcības politikas ekspertu kopienā un ar MIT atbalstu veidot inovāciju un pētniecības ekosistēmu Latvijā.

Memorands paredz, ka MIT atbalstu varēs izmantot ikviena Latvijas augstākās izglītības iestāde, jo Latvijā tiks izveidots starptautisks kompetences centrs izglītības un inovāciju jomā. Tā uzdevums būs, izmantojot MIT atbalstu, veicināt izglītības izcilību, starptautiskās labās prakses pieredzes pārnesi, digitālo transformāciju un reformu ieviešanu Latvijas augstākajā izglītībā. Centra darbību nodrošinās RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) sadarbībā ar MIT.

0 Komentāru