Pirmie kolonisti uz Marsa varētu ierasties 2024. gadā, sola kompānija “Space X”

Komentāri
Pirmie kolonisti uz Marsa varētu ierasties 2024. gadā, sola kompānija “Space X”
Foto: AFP / LETA

Pirmie izpētes un kravas kuģi uz Marsa varētu nosēsties 2022. gadā, bet pirmie kolonisti uz Sarkanās planētas izkāpt vēl pēc diviem gadiem. To uzstājoties Starptautiskajā Astronautikas kongresā, paziņojis kompānijas “Space X” vadītājs Īlons Masks.

Masks skaidroja, ka vispirms uz Marsa nolaidīsies divi kuģi, kas vedīs elektrības ģeneratorus, kalnrūpniecības aprīkojumu un dzīvības nodrošināšanai nepieciešamās sistēmas, kā arī meklēs ūdeni. Pirmos no šiem kuģiem “Space X” sākšot būvēt jau nākamā gada vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka Masks savai kosmosa iekarošanas tehnoloģijai redz arī komerciālu izmantojumu tepat uz Zemes. “Space X” kosmosa kuģi varētu veikt pasažieru pārvadājumus, cilvēkus uz jebkuru vietu uz zemeslodes nogādājot vien pusstundas laikā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl