Komentāri

Otrdien, 24. oktobrī, turpinās skolēnu brīvlaiks, bet ārā ir diezgan auksts, un daudzi bērni brīvo laiku pavada mājās.

LNT raidījuma “900 sekundes” viesojās Zinātkāres centra “ZINOO Rīga” pārstāve Dita Nitiša, lai pastāstītu, kā brīvlaiku var mēģināt pavadīt pēc iespējas saturīgāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Dita Nitiša
Zinātkāres centra “ZINOO” Rīga pārstāve

Mēs redzam diezgan lielu bērnu pieplūdumu Zinātkāres centrā “ZINOO”, – tieši ģimenes ar bērniem. Pie mums tiek rīkotas tematiskās nometnes. Pēdējos gados ir bijis tāds kā “bums” – eksperimenti un zinātne interesē.

Tāpat Nitiša skaidro, ka ir lietas, ko bērni droši var paši pamēģināt mājās. Vienu no tām viņa piedāvā izmēģināt arī raidījuma “900 sekundes” vadītājiem.

 “Mēs uztaisīsim raķeti!” – Zinātkāres centrs “ZINOO” raidījumā “900 sekundes” demonstrē eksperimentus!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl