Komentāri

Jau gadu desmitiem zinātnieki ir uzskatījuši, ka Visumā ir ap simts divsimts miljardu galaktiku, no kurām katrā ir miljoniem, miljardiem zvaigžņu. Taču, izrādās, ka šo galaktiku varētu būt pat desmit reizes vairāk. Tas paver milzīgu izpētes lauku astronomiem.

Izmantojot superspēcīgo Habla teleskopu un sarežģītus matemātiskos aprēķinus, atklājies, ka Visumā varētu būt viens līdz divi triljoni galaktiku.

Zinātnieki nu ir samulsuši, ka izpētīt vajadzēs vēl 90% neizpētītā Visuma… Paredzams, ka intensīvāki pētījumi sāksies līdz ar jaudīgu tehnoloģiju pieejamību 2018. gadā.

Video!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl