Eksperiments: ēdot spoguļa priekšā, ēdiens šķiet garšīgāks

Komentāri

Ēdot kompānijā, ēdiens šķiet garšīgāks nekā ēdot vienam, – iespējams, pie šāda secinājuma esiet nonākuši arī paši. Taču nu tam ir arī zinātnieku veikts pamatojums.

Proti, Japānā, kur vientulība ir diezgan izplatīta vecu cilvēku vidū, tika veikts eksperiments. Vairākiem cilvēkiem zinātnieki piedāvāja maltīti ēst spoguļa priekšā. Un rezultāts bija pārsteidzošs – ēdiens patiešām kļūva garšīgāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaties VIDEO!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl