Komentāri

ASV zinātniekiem izdevies iegūt atļauju no varas iestādēm – “atdzīvināt” pacientus, kuri guvuši smadzeņu traumu un kuriem jau ir iestājusies klīniskā nāve.

Proti, zinātnieki grib atdzīvināt šo pacientu centrālās nervu sistēmas daļas jeb “restartēt” smadzeņu šūnas, kas atbildīgas par elpošanu un sirds darbību. To plānots izdarīt, stimulējot nervu sistēmu ar cilmes šūnām un izmantojot peptīdu kokteiļu injekcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zināms, ka ar 20 pacientiem eksperimenti notiks vairākus mēnešus.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl