Komentāri
Ar saules enerģiju darbināmā lidmašīna Solar Impulse 2 sasniegusi Kaliforniju
FOTO: LETA

Ar saules enerģiju darbināmā lidmašīna Solar Impulse 2 veiksmīgi veikusi ceļu pāri Klusajam okeānam un sasniegusi Kaliforniju.

Lidmašīna nepilnās trijās diennaktīs veikusi 4500 kilometrus garu ceļu no Havaju salām pāri Klusajam okeānam un veiksmīgi nolaidusies Kalifornijā, pabeidzot devīto, riskantāko posmu savā lidojumā apkārt pasaulei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaidot, kamēr pierims spēcīgais vējš, šveiciešu pilots Bertrāns Pikārs pārlidoja Sanfrancisko līci un Zelta vārtu tiltu un tad nolaidās Mauntinvjū pilsētas lidlaukā uz dienvidiem no Sanfrancisko.

Solar Impulse 2 lidojums apkārt pasaulei, kura mērķis ir pievērst uzmanību zaļās enerģijas izmantošanas iespējām, sākās pērn martā Abū Dabī. Katrā ceļojuma posmā lidmašīnu pamīšus vada vai nu Pikārs vai viņa partneris Andrē Boršbergs.

Vispirms viņu ceļš veda pāri Indijai, Mjanmai un Ķīnai uz Japānu, bet no turienes – uz Havaju salām, kur Solar Impulse 2 nolaidās jau pagājušā gada jūlijā, taču šajā pēdējā pārlidojumā lidaparāta bateriju sistēma stipri cieta no pārkaršanas un ceļojums varēja atsākties tikai šogad.

No Kalifornijas ceļu paredzēts turpināt pāri Amerikas Savienotajām Valstīm un tad pāri Atlantijas okeānam uz Eiropu, lai visbeidzot atkal atgrieztos Abū Dabī.

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl