”Zoopasta” šodien raida no ”Tele2” Gudrās mājas! Nāc skatīties arī tu! SADARBĪBĀ AR TELE2!

0 Komentāru
”Zoopasta” šodien raida no ”Tele2” Gudrās mājas! Nāc skatīties arī tu!
publicitātes foto

”Star FM” raidījuma ”Zoopasta” vadītāji šodien, 29. jūnijā, ir izgājuši ārā no studijas telpām un raida no ”Tele2” pārvietojamās Gudrās mājas, kas piektdienas rītā atrodas pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja. Pievienoties Baibai Sipeniecei-Gavarei un Jānim Romanovskim unikālajā ”Zoopastas” pasākumā, kā arī apskatīt ”Tele2” Gudro māju un iepazīt jaunākās viedās tehnoloģijas, kas atvieglos ikkatra sadzīvi, līdz plkst. 11.00 tiek aicināti visi garāmgājēji.

Savukārt tie, kas šobrīd atrodas citās Rīgas vai Latvijas pusēs, aicināti vērot unikālo raidījumu tiešraidē: (saite uz FB tiešraidi / video lodziņš).

Dziesmu svētku ieskaņās par ”Zoopastas” un ”Tele2” Gudrās mājas īpašajiem viesiem kļūs Carnikavas jauktais koris ”Vēja balss” un mūzikas grupa ”Very cool people”.

Raidījumā viesosies arī Gustavs Terzens, kurš ar Gudro māju mēneša sākumā devās aizraujošā ekspedīcijā pa krāšņākajām Latvijas vietām, savukārt gudro ierīču priekšrocības un attīstības virzienus šajā jomā ieskicēs ”Tele2” komercdirektors Raivo Rosts, bet Ilze Žukova pastāstīs, kā radusies pārvietojamās Gudrās mājas ideja. ”Star FM” klausītāji pirmie uzzinās, kur māju varēs redzēt turpmāk un kā pieteikties brīvdienu atpūtai tajā.

”Tele2” Gudrā māja aprīkota ar tehnoloģijām, kas tagad būs pieejamas Latvijas iedzīvotājiem un ievērojami atvieglos ikkatra ikdienu, padarot sadzīvi gudrāku, drošāku un ērtāku. Apceļojot Latviju, sapratām, ka, pateicoties jaudīgam, ātram un gandrīz 100% 4G mobilā interneta pārklājumam pilsētās un 99% pārklājumam lauku reģionos (pārklājuma procenti SPRK mērījumu vietās), Gudrās mājas unikālo pieredzi var izbaudīt jebkurā Latvijas vietā, gan laukos, gan pie jūras, vērojot gudros saulrietus, kā arī no tās var vadīt vienu no iemīļotākajiem radio rīta raidījumiem Latvijā.

Unikālā, viegli pārvietojamā ”Tele2” Gudrā māja ietver tās tehnoloģijas, ar kurām vislabāk sākt iepazīt gudro sadzīvi un risināt ikdienišķas problēmas ar pazaudētām atslēgām vai domām par neizslēgtu gludekli. Piemēram, gudrā atslēga ļauj attālināti atvērt un aizvērt durvis – ielaist mājās bērnu vai ciemiņus, kas atnākuši pie saimniekiem. Savukārt gudrais zvans ļauj redzēt un sarunāties ar cilvēku, kas klauvē pie durvīm. Tas arī kontrolē durvju zonu un automātiski paziņo, ja pie ieejas kāds parādījies, vēl pirms viņš paspējis piezvanīt. Ļoti noderīgas ikkatrā mājsaimniecībā būs arī gudrās rozetes, kuras ir ievietojamas standarta rozetē, tādējādi jebkuru iekārtu padarot par gudro. Rozete ļaus attālināti ieslēgt vai izslēgt jebko, kas tai pieslēgts, – gludekli, ventilatoru, eļļas radiatoru.

Gluži jaunu pieredzi ekspedīcijas laikā komandai sniedzis arī Gudrās mājas asistents, kas ne vien ļauj ar balss komandām kontrolēt visas iepriekš minētās ierīces un uzzināt jebkuru interesējošu jautājumu, bet arī regulēt mājas apgaismojumu, mainot tā intensitāti un krāsas.

”Star FM” raidījuma ”Zoopasta” speciālizlaidumu no ”Tele2” Gudrās mājas var vērot no plkst. 7.00 līdz pat 10.00.

0 Komentāru