Komentāri
YouTube panāk vienošanos ar neatkarīgajām ierakstu kompānijām
FOTO: SCANPIX

ASV interneta gigantam Google piederošā vietne YouTube panākusi vienošanos ar neatkarīgajām ierakstu kompānijām par to mūzikas izmantošanu topošajā YouTube mūzikas straumēšanas pakalpojumā, trešdien vēsta laikraksts Financial Times.

Atsaucoties uz situāciju pārzinošiem avotiem, Financial Times vēsta, ka vienošanos ar mūzikas izplatīšanas tiesību aģentūru Merlin izdevies panākt pēc vairākus mēnešus ilgušām pārrunām.

Tiesa, Merlin pagaidām atsakās komentēt laikraksta publiskoto informāciju.

YouTube jau iepriekš bija panākusi vienošanos ar lielajām ierakstu kompānijām, kas pārstāv 95% mūzikas industrijas.

Savukārt Merlin, kas pārstāv vairāk nekā 20 000 ierakstu kompāniju no 39 valstīm, līdz šim neatbalstīja vienošanos ar YouTube.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl