Komentāri
YouTube laiž klajā bērniem īpaši pielāgotu versiju YouTube Kids
Foto: REUTERS/SCANPIX

Video dalīšanās vietne YouTube laiž klajā īpaši bērniem pielāgotu tās versiju. Šā soļa mērķis – padarīt YouTube lietošanu mazajiem interneta mīļiem drošāku.

Lietojumprogrammā YouTube Kids vecāki varēs kontrolēt, kādi video tajā tiek lejupielādēti un līdz ar to pieejami apskatei. Tāpat vecāki varēs kontrolēt, cik ilgi bērni skatās video, kā arī izslēgt video meklēšanas iespēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

YouTube Kids ievietotais saturs sadalīts vairākās kategorijās, piemēram, Šovi, Mūzika, Mācīšanās un Izziņa. Lietotāji varēs meklēt sev interesējošās tēmas.

Aplikācija būs bez maksas, taču tā darbosies tikai Android operētājsistēmas ierīcēs. Atgādinām, ka vietne YouTube ir tehnoloģiju milža Google produkts.

Jaunā lietotne YouTube Kids darbosies atsevišķi no visiem pieejamās YouTube vietnes un sākotnēji būs pieejama tikai ASV tirgū. Taču kompānijas pārstāvju teiktais liek noģist, ka drīzumā tā varētu būt pieejama arī Eiropā.

”Bērnu drošība internetā bērnu aizsardzības jomā mūsu paaudzei ir lielākais izaicinājums. Tādēļ YouTube Kids ir labas ziņas,” pēc YouTube paziņojuma sacīja bērnu labdarības organizācijas NSPCC pārstāvji.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl