Komentāri
Waze lietotāji varēs saņemt informāciju par braukšanas apstākļu pasliktināšanos un ārkārtas situācijām
FOTO: SCANPIX

Latvijas Valsts ceļi (LVC) paplašina savu sadarbību ar navigācijas lietotni Waze un turpmāk aplikācijas lietotāji Latvijā saņems savos tālruņos informāciju par braukšanas apstākļu pasliktināšanos, ārkārtas situācijām un par citām aktualitātēm.

Waze lietotājus LVC brīdinās gadījumos, ja ziemas laikā stipri pasliktināsies braukšanas apstākļi, piemēram, būs bīstami apledojuši ceļi vai to atsevišķi posmi. Tāpat LVC atgādinās autobraucējiem, kas lieto Waze, par sezonālajām aktualitātēm, piemēram, nepieciešamību aprīkot automašīnas ar ziemas riepām un.

LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange skaidro, ka Waze sniedz iespēju uzrunāt LVC galveno mērķauditoriju – autoceļu lietotājus – autobraucējus. Ar šo paziņojumu palīdzību Latvijas Valsts ceļi informēs autobraucējus tajos gadījumos, kad uz ceļiem notiek kas ārkārtējs, piemēram, krasi pasliktinājušies braukšanas apstākļi, vai arī tad, ja nepieciešams atgādināt par periodiskajā aktualitātēm – ziemas riepu maiņu, maksimāli pieļaujamā ātruma izmaiņām uz galvenajiem autoceļiem un citām.

“Mēs nekādā gadījumā nevēlamies piesārņot aplikāciju ar lieku informāciju un apgrūtināt tās lietotājus, tāpēc ziņojumu skaits būs ierobežots,” uzsver Lange.

Waze lietotāji paziņojumus saņems savos tālruņos, aplikācijas sadaļā Inbox, saņemot arī attiecīgo “uznirstošo” paziņojumu.

Sadarbību ar Waze LVC sāka šā gada oktobrī. Latvija ieņem otro vietu pasaulē pēc Waze lietotāju daudzuma attiecībā pret iedzīvotāju skaitu. Latvijā ir apmēram 850 000 autovadītāju, kas ir izņēmuši autovadītāju apliecības, no tiem apmēram 500 000 ir aktīvie autobraucēji. Vairāk nekā 100 000 autobraucēju lieto aplikāciju Waze.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl