Komentāri
Vizuālo prezentāciju platforma “Prezi” iegādājusies Latvijā dibināto “Infogr.am”
16.05.2017. Datu vizualizācijas "start-up" uzņēmuma "Infogr.am" rīko preses konfereni, lai informētu par uzņēmuma sadarbību ar vizuālo prezentāciju veidošanas platformu "Prezi" Peter Arvai (Ilze Zvēra / f64)

Vizuālo prezentāciju platforma “Prezi” iegādājusies Latvijā dibināto un pasaulē pazīstamo datu vizualizācijas uzņēmumu “Infogr.am”.

Kā informē “Infogr.am Latvija” pārstāve Dagnija Lejiņa, šis “Prezi” ir pirmais šāda veida darījums, un tā finanšu nosacījumi netiek izpausti. “Infogr.am” kļūs par “Prezi” filiāli, un tā bāzes vieta paliks Latvijā, savukārt “Prezi” turpinās investēt “Infogr.am” izpētē un attīstībā, kā arī veidos Datu vizualizācijas ekselences centru Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Mikko Järvenpää
“Infogr.am” izpilddirektors

Mūsu mērķis ir piedāvāt vizuāli pievilcīgas, informatīvas infografikas un citas datu vizualizāciju tehnoloģijas iespējami vairāk lietotājiem. Apvienojot spēkus ar “Prezi”, mēs to varēsim īstenot vēl ātrāk.

“Infogr.am” dibināts Latvijā 2012. gadā, uzņēmums piedāvā tiešsaistē izveidot un ātri publicēt datus vizuāli uzskatāmā veidā. Līdz šim “Infogr.am” izdevies piesaistīt vairāk nekā 3 miljonus lietotāju, kas radījuši vairāk nekā 5 miljonus diagrammu un infografiku – tie apskatīti vairāk nekā 1,5 miljardus reižu.

Savukārt “Prezi” dibināts 2009. gadā un tā biroji atrodas Sanfrancisko, Budapeštā un Mehiko. Šobrīd “Prezi” piesaistījis vairāk nekā 85 miljonus lietotāju, kuri radījuši vairāk nekā 325 miljonus prezentāciju visā pasaulē.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl