Komentāri

Šodien ir tā diena, kad dažiem izšķiras viss – “League of Legends” turnīrs “Intel Extreme Masters” pasaules čempionātā Katovicē sasniedzis savu kulmināciju. To visu varēsiet vērot portālos Skaties.lv un TVPLay.

Divas komandas – korejiešu “Rox Tigers” un Taivānas “Flash Wolves” jau iepriekš bija sev nodrošinājušas vietu cīņā par lielo finālu, kurā uzvarētāji saņems 150 tūkstošus ASV dolāru. Sestdien, 25. februārī, tika izspēlētas atlikušās divas vietas, kuras turpina cīņu turnīrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdienas mačos sevi pierādīja un vietas tālākajā cīņā par iespaidīgo naudas balvu nodrošināja komandas ”H2K-Gaming” un ”G2 Esports”.

Skaties tiešraidi no plkst. 13:00 šeit!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl