Visi “influenceri” vienuviet: šajā nedēļas nogalē pulcēsies populārākās Latvijas interneta zvaigznes

0 Komentāru

Mūziķi, “jūtūberi”, “Instagram”, “Twich” un “Tik Tok” zvaigznes visi kopā jau sestdien būs vienuviet. Šajā nedēļas nogalē daudzi Latvijas jaunieši satiks un izklaidēsies kopā ar saviem elkiem. Tā dēvētie “influenceri” dalīsies ar savu pieredzi un iedvesmos jauniešus ceļā uz panākumiem.

Patiesībā līdz ar telefonu bumu, tā kā šis mums ir draugs numur viens, visur līdzi, bez kura no mājām neizejam.

Sindija Bokāne skaidro, ka viņai pietika vien ar pusotru gadu neatlaidīga darba, lai kļūtu par ietekmīgu “Instagram” personu Latvijā: “Es esmu satura veidotāja, kas parāda savu ikdienu, kā es vadu savu uzņēmumu, kā veidoju “Instagram” apmācības, man ir dažādi projekti, un es to visu atspoguļoju savā “Instagram”.

Cilvēki ātrāk uzzina, kas ir kvalitatīvs, aktuāls un ir modē, tā īsumā Sindija raksturo to kāpēc vispār ir vērts viņai sekot.

Savukārt Armands Jaunzems tiek raksturots kā “YouTube” huligāns. Viņš pamatā piekrīt raksturojumam, taču piebilst, ka huligāns viņš ir ikdienā un “YouTube” ir papildu lieta: “Tā lielākā daļa ir tieši tas process, filmēšana, publicēšana tas ir tāds bonusiņš, bet principā tā ir ikdiena.”

Armands un Sindija ir šīs nedēļas nogales festivāla “Hypertown” vēstneši: “Tās būs divas dienas, liels festivāls, un kopā mēs visu šo vadīsim un būsim namatēvs un namamāte.”

Minētajā festivālā, kas Latvijā aizritēs trešo reizi, ikviens varēs satikt 20 “Instagram”, “Twich”, “Tik Tok” un “YouTube” ietekmīgākos pārstāvjus Latvijā. Kā norāda Armands, tad atšķirībā no iepriekšējiem festivāliem šajā reizē jauniešu elki stāstīs par ļoti praktiskām lietām un arī būs pieejamāki, piemēram, ar viņiem būs iespējams sacensties datorspēlēs. “Attiecīgi tu sēdēsi, pēkšņi tev var blakus apsēsties čalis, kuram ir 50 000 sekotāju,” viņš saka.

Taču viens no galvenajiem jauninājumiem būs “Fortnite” turnīrs. Labākās Baltijas komandas sacentīsies iespaidīgā “Counter Strike” disciplīnā. Un visbeidzot, Armands Jaunzems centīsies uzstādīt rekordu – cik “influenceru” var ietilpināt vienā “selfijā”.

0 Komentāru