Virtuālā valūta kļūst populārāka arī Latvijā! “BDO Latvia” piedāvā klientiem norēķināties ar “Bitcoin”

0 Komentāru
Virtuālā valūta kļūst populārāka arī Latvijā! “BDO Latvia” piedāvā klientiem norēķināties ar “Bitcoin”
REUTERS/LETA

AS “BDO Latvia” un zvērinātu advokātu birojs “BDO Law” 1. decembrī uzsāks norēķinu pieņemšanu virtuālajā valūtā “Bitcoin” (BTC). “BDO” zīmola uzņēmumi ir pirmie Latvijā, par kuru sniegtajām finanšu, grāmatvedības un juridiskajām konsultācijām klienti turpmāk varēs norēķināties “Bitcoin”.

Jāpiebilst, ka 2014. gadā Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” kļuva par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas piedāvāja norēķinus ar “Bitcoin”.

“Mēs ceram, ka “Bitcoin” norēķinu sistēmas ieviešana “BDO Latvia” ikdienas aktivitātēs ne tikai padarīs mūsu pakalpojumus pieejamākus, bet arī veicinās klientu izpratni par virtuālajām valūtām, to izmantošanas priekšrocībām un arī iespējamajiem riskiem,” teic zvērinātu advokātu biroja “BDO Law” vadošā partnere, zvērināta advokāte Vita Liberte.

“BDO globālais tīkls jau šobrīd aktīvi konsultē klientus visos jautājumos, kas saistīti ar virtuālo valūtu juridiskajiem un nodokļu aspektiem, tādējādi lēmums akceptēt maksājumus ne tikai tradicionālajās valūtās, bet arī “Bitcoin”, nav nejaušība,” norāda Liberte.

Viņa atgādina, ka patlaban “Bitcoin” cena ir pārspējusi vēsturisko rekordu, un sagaida līdzīgu tendenci arī nākotnē.

“Bitcoin” ir norēķinu sistēma, kas radusies 2009. gadā. Maksājumi tiek reģistrēti publiskā reģistrā, kurā “Bitcoin” ir norēķinu vienība. “Bitcoin” norēķiniem akceptējuši arī tādi uzņēmumi kā “WordPress.com”, “Overstock.com”, “Expedia”, “Dell” un citi.

“BDO Latvia” ir vienīgais starptautiskā “BDO” tīkla oficiālais pārstāvis Latvijā, un tā galvenie darbības virzieni ir nodokļu un juridiskās konsultācijas, audits un ārpakalpojumu grāmatvedība.

“BDO International” ir piektais lielākais vispasaules mēroga audita, grāmatvedības un finanšu pakalpojumu uzņēmumu tīkls, sniedzot pakalpojumus vietējiem un starptautiskiem klientiem, kas darbojās tirgū jau vairāk kā 50 gadus kopš 1963. gada.

0 Komentāru