Viņas var! Latvijas sievietes lauž stereotipus un pierāda sevi tehnoloģiju biznesā!

2 komentāri

2. Rūta Jakovļeva, pārdošanas un IT projektu vadītāja

2/6

Sabīne Sipunova, Sorry as a Service līdzdibinātāja

 

Sabīne Sipunova ir līdzdibinātāja uzņēmumam Sorry As A Service. Stārtaps šobrīd strādā ar 17 uzņēmumiem Lielbritānijā un Baltijā un strauji aug. Sorry As A Service ir uzņemts prestižajā akseleratorā Techstars Londonā, kur šobrīd ir pārcēlusies daļa no komandas.

Veiksmes atslēga visiem tehnoloģiju un start-up jomā iesaistītajiem ir – spēja ātri mācīties un drosme.

Spēja ātri mācīties: Start-up pēc defīnīcijas nozīmē, ka tiek darīts kas jauns un inovatīvs, un lielākā veiksme ir spēt pielāgot produktu tirgus vajadzībām un monetizēt. Daudz kas notiek pēc trial & error (mēģini un kļūdies) metodes, ir jāmāk pēc iespējas ātrāk atpazīt un pārtraukt neveiksmīgas izvēles, kā arī mācīties no tām.

Drosme: Pēc statistikas 85% start-up bankrotē, līdz ar to ir nepieciešams ticēt savai idejai un spēt riskēt ar pietiekami lielām investīcijām – gan ar savu laiku, gan riskējot ar investoru līdzekļiem.

Tehnoloģiju joma ir aizraujoša vide, jo cilvēki ir ārkārtīgi gudri, ambiciozi un drosmīgi. Tas ļoti iedvesmo sasniegt vairāk.

Lai sevi pierādītu, ir jāspēj runāt vienā valodā, būt ļoti pārliecinātam, prezentējot sevi un savu biznesu, nepārtraukti mācīties un pierādīt sevi intelektuāli.

2. Rūta Jakovļeva, pārdošanas un IT projektu vadītāja

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • cits
  • Arzemnieks
    0 0 0

    Arzemnieks

    Loti jau gribetos zinat par spejigiem Latviesiem arzemes, bet zel te netika nekas pateikts kadi tiesi ir tie produkti ko siei uznemeji ir radijusi un kada nisa tie kotejas....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl