2 komentāri

2. Rūta Jakovļeva, pārdošanas un IT projektu vadītāja

2/6

Sabīne Sipunova, Sorry as a Service līdzdibinātāja

 

Sabīne Sipunova ir līdzdibinātāja uzņēmumam Sorry As A Service. Stārtaps šobrīd strādā ar 17 uzņēmumiem Lielbritānijā un Baltijā un strauji aug. Sorry As A Service ir uzņemts prestižajā akseleratorā Techstars Londonā, kur šobrīd ir pārcēlusies daļa no komandas.

Veiksmes atslēga visiem tehnoloģiju un start-up jomā iesaistītajiem ir – spēja ātri mācīties un drosme.

Spēja ātri mācīties: Start-up pēc defīnīcijas nozīmē, ka tiek darīts kas jauns un inovatīvs, un lielākā veiksme ir spēt pielāgot produktu tirgus vajadzībām un monetizēt. Daudz kas notiek pēc trial & error (mēģini un kļūdies) metodes, ir jāmāk pēc iespējas ātrāk atpazīt un pārtraukt neveiksmīgas izvēles, kā arī mācīties no tām.

Drosme: Pēc statistikas 85% start-up bankrotē, līdz ar to ir nepieciešams ticēt savai idejai un spēt riskēt ar pietiekami lielām investīcijām – gan ar savu laiku, gan riskējot ar investoru līdzekļiem.

Tehnoloģiju joma ir aizraujoša vide, jo cilvēki ir ārkārtīgi gudri, ambiciozi un drosmīgi. Tas ļoti iedvesmo sasniegt vairāk.

Lai sevi pierādītu, ir jāspēj runāt vienā valodā, būt ļoti pārliecinātam, prezentējot sevi un savu biznesu, nepārtraukti mācīties un pierādīt sevi intelektuāli.

2. Rūta Jakovļeva, pārdošanas un IT projektu vadītāja

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • cits
  • Arzemnieks
    0 0 0

    Arzemnieks

    Loti jau gribetos zinat par spejigiem Latviesiem arzemes, bet zel te netika nekas pateikts kadi tiesi ir tie produkti ko siei uznemeji ir radijusi un kada nisa tie kotejas....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl