Vietne “TripAdvisor” paziņo par nozīmīgām pārmaiņām

1 komentārs
Vietne “TripAdvisor” paziņo par nozīmīgām pārmaiņām
REUTERS/SCANPIX

Ikgadējā tehnoloģiju samitā, kas fokusējas uz jaunumiem interneta jomā, ar jaunumiem klajā nākuši lietotnes “TripAdvisor” izstrādātāji, kuri uzstāj, ka papildinājumi padarīs ceļošanu vieglāku.

Turpmāk lietotāju meklēto informāciju par konkrētu apskates objektu, restorānu vai naktsmītni papildinās viņu ģimenes locekļu un draugu teiktais un jaunākie tā dēvēto “influenceru” komentāri un attēli.

“TripAdvisor” ir interneta vietne un viedtālruņu lietotne, kas ļauj ceļotājiem dalīties iespaidos un komentāros par kādu konkrētu vietu, pakalpojumu vai iestādi, atrodoties atvaļinājumā vai komandējumā. Reģistrētie lietotāji, piemēram, pusdieno restorānā ar ģimeni un vēlāk raksta savus iespaidus par maltītes vietu lietotnē, un tos vēlāk pamana citi ceļotāji, kuri vēlas izlemt, kur tad labāk remdēt izsalkumu.

Šobrīd “TripAdvisor” vadība norāda, ka atjauninājums dos iespēju lietotājam redzēt ieteikumus par konkrēto vietu no tiem cilvēkiem, kuru viedoklis viņam interesē, tajā skaitā – no dažādiem populāriem cilvēkiem un tā dēvētajiem viedokļu līderiem jeb “influenceriem”. Šādi lietotne tiks padarīta vairāk kā sociālais tīkls, kurā cilvēki varēs viens otram sekot un veikt izvēli – balstītu uz uzticību, piemēram, saviem draugiem, nevis anonīmiem lietotājiem.

Lietotne, kurā pašlaik ir atstāti teju 700 miljoni komentāru par dažādām vietām un pakalpojumiem, gan akcentē, ka konkurēt ar, piemēram, “Instagram” nav viņu interesēs.

1 komentārs