Vienkāršs veids, kā atrast un izdzēst visu, kas par tevi parādās Google

19 komentāri

Nav noslēpums, ka Google zina par tevi vairāk, nekā tu gribētu – Google zina, ko tu vēlies, kādas ir tavas intereses un arī to, kuras vietas esi apmeklējis reālajā dzīvē. Biedējoši? Varbūt tev šķiet – tas ir pārspīlēts apgalvojums! Pārbaudi pats – ko TIEŠI Google zina par tevi!

1. Informācija, kas jāizdzēš vispirms!

Google meklētājs saglabā visu informāciju, ko tu esi tajā centies atrast. Google neaizmirst NEKO! Lapa, kur atrast meklēšanas informāciju, slēpjas zem nosaukuma – Web and App Activity.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tur var izvēlēties laika posmu, kurā savu meklēšanas aktivitāti izdzēst. Taču tāpat pastāv iespēja pavisam izslēgt iespēju saglabāt savu meklējumu rezultātus Google.

Savukārt, ja šī iespēja ir aktīva, tad tik jāspiež “delete”, “delete”, “delete”…

2. Izdzēs visu, ko esi meklējis Youtube!

Savu YouTube meklēšanas vēsturi var apskatīt pavisam vienkārši! Aplūko pats, ko esi meklējis YouTube! Un izdzēst savu “vēsturi” vari pavisam vienkārši, noklikšķinot “clear all watch history”!

3. Kā izdzēst visu, ko reklāmdevēji zina par tevi?

Vai tu zini, ka vari pats kontrolēt to, kādas reklāmas Google tev piedāvā aplūkot? Diemžēl tā ir vēl viena no sadaļām, kas Google nav tik vienkārši atrodama, taču, par laimi, to var atrast! Šeit tu vari aplūkot, kādas reklāmas Google tev piedāvā! Google rāda tev reklāmas, balstoties uz tavu meklēšanas vēsturi, piemēram, to, kādus video tu aplūko YouTube.

Savukārt “paskrollējot” mazliet uz leju, sadaļā Control Signed Out Ads, tu vari lūgt Google nesūtīt informāciju par tevi reklāmdevējiem.

4. Google zina, kur tu esi bijis

Ja tu izmanto mobilo ierīci ar Android operētājsistēmu, tad Google atceras visas vietas, kur tu esi bijis. Taču pastāv arī iespēja izslēgt šo iespēju. Aplūko, vai Google saglabā datus par to, kur tu esi bijis reālajā dzīvē.

Tā izskatās Google konts, ja neesi izslēdzis šo iespēju:

Un šādi – ja esi:

 

5. Tāpat noskaidro, kuras aplikācijas tevi monitorē!

Uzzini šeit, kuras aplikācijas patlaban izmanto tavus datus!

6. Gribi uzzināt visu, ko Google zina par tevi?

Aplūkojot šo saiti, kļūsi daudz uzmanīgāks, atļaujot Google piekļūt taviem datiem. Izrādās, Google rīcībā var būt informācija par tavām grāmatzīmēm, e-pastiem, kontaktiem un Google Drive saglabātajiem failiem! Mazliet biedējoši, vai ne?

Tikai bez panikas! Šī informācija nav pieejama ikvienam, taču, iespējams, uzzinot, cik daudz kompānija Google zina par tevi, kļūsi mazliet uzmanīgāks internetā kopumā.

7. Izveido mēneša privātuma atskaiti!

Tu vari uzstādīt iespēju, lai Google tev ik mēnesi sūta informāciju par to, kādus datus šai kompānijai esi sniedzis. Šī informācija ietver kontaktus, e-pastus un video, ko esi aplūkojis YouTube, kā arī daudz ko citu. Pārliecinies pats!

Ceram, ka šī informācija tev palīdzēs!

TOP komentāri

 • es
  +6 +6 0

  es

  da labi, tikai naivie tic shitam, ka ari virsraksts ir maldigs un nav saistoss ar tekstu!
  tas ko tu esi meklejis google un to kas paradas google par tevi ir divas dazhadas lietas. un pie tam otro tu nemaz nevari ietekemet!
 • Interesents
  +4 +4 0

  Interesents

  Kāds ir padoms, lai google pārlūkā "aktivizēto informāciju" varētu koriģēt atbilstoši patiesībai? Vai tas iriespējams?
 • Muļķības
  +3 +3 0

  Muļķības

  To visu izdarot tu vienkārši atslēdz iespēju redzēt to, ko google redz par tevi. Viņi šos datus turpina ievākt, var redzēt, eksportēt utt. Naivie... Padomājiet, kāpēc pārstartējot telefonu, kam izslēgti datu pārraide un wifi, pārstartēšanas brīdī pienāk ziņas, kas iespējamas tikai ar interneta pieslēgumu... un vēl pirms PIN koda ievadīšanas...
  Tā kā jūs tur ķeksētat vai dzēšat, attiecas tikai uz jums, ne jau uz datu ievākšanu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl