Komentāri
Viedtālruņu lietotāji vairs neinteresējas par jaunām aplikācijām
FOTO: LETA

Deloitte katru gadu nāk klajā ar kādu interesantu pētījumu par viedierīcēm un šogad ir kārta aplikācijām. Deloitte izpētījuši, ka 31% viedtālruņu lietotāju pēdējā mēneša laikā nav ielādējuši nevienu jaunu aplikāciju. Absolūti lielākā daļa no jaunielādētajām aplikācijām ir bezmaksas. Tāpat tiek norādīts, ka 90% viedtālruņu lietotāju nekad nav maksājuši par aplikācijas iegādi vai funkcijas uzlabojumiem ar pirkumiem iekš lietotnes.

Šī uzskatāma par brīdinošu ziņu aplikāciju izstrādātājiem. Pat to klientu skaits, kas vēlas iegūt ko jaunu no Apple App Store vai Google Play veikala, ar katru mēnesi arvien turpina samazināties. Aktīvo lietotāju un jaunu aplikāciju meklētāju skaits gada laikā ir krasi samazinājies. Katrs jaunu aplikāciju meklētājs 2013. gadā ielādēja vidēji 2.32 jaunas aplikācijas mēnesī, bet 2014. gadā šis rādītājs samazinājies līdz 1.82 aplikācijām mēnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Deloitte loģiski spriež, ka arvien vairāk palielinās pieredzējušo viedierīču lietotāju skaits, kuri jau zina savas aplikācijas un jaunumus izvēlas meklēt nelabprāt. Tāpat tiek norādīts, ka esošās aplikācijas papildina savas funkcijas, kas noved pie tā, ka nevienam pat īsti neinteresē paplašināt viedierīces saturu ar funkcijas papildinošu, jaunu aplikāciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl