Viedtālruni izmanto 60% Latvijas iedzīvotāju, atklāts pētījumā

Komentāri
Viedtālruni izmanto 60% Latvijas iedzīvotāju, atklāts pētījumā
Foto: LETA / REUTERS / AFP

Viedtālruni izmanto 60% Latvijas iedzīvotāju, datoru – 70%, bet planšetdatoru – 26% iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” globālā pētījuma “Connected Consumer” dati.

2013.gadā viedtālruni izmantoja 34% Latvijas iedzīvotāju, datoru – 72%, bet planšetdatoru – 14% aptaujāto valsts iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lietuvā šogad viedtālruni izmanto 64% iedzīvotāju, datoru – 70%, bet planšetdatoru – 30% iedzīvotāju. Igaunijā šīs ierīces izmanto attiecīgi 65%, 78% un 25% igauņu.

“Connected Consumer” pētījuma vajadzībām aptaujāti respondenti vairāk nekā 63 valstīs visā pasaulē. Latvijā pētījums tika īstenots no 2017.gada 1.aprīļa līdz 30.jūnijam, veicot personīgas intervijas un aptaujājot 1000 respondentu vecumā no 16 gadiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl