Viedtālruni izmanto 60% Latvijas iedzīvotāju, atklāts pētījumā

Komentāri
Viedtālruni izmanto 60% Latvijas iedzīvotāju, atklāts pētījumā
Foto: LETA / REUTERS / AFP

Viedtālruni izmanto 60% Latvijas iedzīvotāju, datoru – 70%, bet planšetdatoru – 26% iedzīvotāju, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” globālā pētījuma “Connected Consumer” dati.

2013.gadā viedtālruni izmantoja 34% Latvijas iedzīvotāju, datoru – 72%, bet planšetdatoru – 14% aptaujāto valsts iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lietuvā šogad viedtālruni izmanto 64% iedzīvotāju, datoru – 70%, bet planšetdatoru – 30% iedzīvotāju. Igaunijā šīs ierīces izmanto attiecīgi 65%, 78% un 25% igauņu.

“Connected Consumer” pētījuma vajadzībām aptaujāti respondenti vairāk nekā 63 valstīs visā pasaulē. Latvijā pētījums tika īstenots no 2017.gada 1.aprīļa līdz 30.jūnijam, veicot personīgas intervijas un aptaujājot 1000 respondentu vecumā no 16 gadiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl