Komentāri

Šodien visas dienas garumā Radisson Blu Hotel Latvija pirmo reizi norisinās LMT Smart Future – unikāls un visaptverošs forums par nākotnes pilsētvidi, resursiem, attīstību un Latvijas turpmākajām iespējām.

LMT Smart Future plkst.9:00 ar uzrunu atklās ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un Latvijas Mobilais telefons prezidents Juris Binde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Forumā, kas veltīts dažādiem nākotnes sabiedrības aspektiem, piedalīsies pasaules līmeņa eksperti un mūsu valsts viedokļu līderi. Eksperti dalīsies savās prognozēs par visdažādākajām tēmām – sākot no tehnoloģijām, biznesa un ražošanas un beidzot ar pilsētvidi un enerģētiku.

Video tiešraide

Vienlaikus visas dienas garumā īpašos stendos varēs vērot Latvijas inovāciju – virtuālo briļļu, viedā tekstila, biometriskās plaukstu sistēmas, lieljaudas dronu, gudro velosipēdu novietņu un citus Latvijā tapušo viedo risinājumu paraugdemonstrējumus.

“Viens no lielākajiem nākotnes izaicinājumiem ir saprātīga un mērķtiecīga tehnoloģiju izmantošana. Inovatīvi risinājumi apvienojumā ar jaudīgiem mobilo sakaru tīkliem ir mūsu attīstības stūrakmens un dzinējspēks. Mēs varam būt gandarīti par to, ka Latvija ir viena no mobilo telekomunikāciju līderēm Eiropā. Taču LMT jau šobrīd strādā, lai radītu telpu jaunam viedajam izrāvienam, kas ļaus vienotā tīklā saslēgt pilsētas, industriālās iekārtas un lietotāju ierīces,” skaidro Latvijas Mobilais Telefons prezidents Juris Binde.

Ja vaicājat sev, kāpēc ieklausīties nākotnes tendencēs ir svarīgi, tad der atsaukt atmiņā zīmolus Kodak, Nokia, Blackberry un Cisco, kas 2009.gadā ieguldīja 590 miljonus ASV dolāru pārnēsājamo video kameru Flip ražošanā, lai divus gadus vēlāk šo biznesu slēgtu. Pat Hewlett Packard un ”Dell”, kas reiz bija sinonīmi vārdam “dators”, tagad cīnās, lai tiktu līdzi jaunākajām tendencēm. Un šie ir tikai daži piemēri.

Forumā uzstāsies tādi eksperti kā Eiropas pieredzējušākais futūrists Rejs Hammonds, ”Pricewaterhousecoopers” vecākais partneris Stīvens Oldfīlds, Uber Baltija vadītājs Ens Metsārs, MIT Media Lab sociālais inženieris Agnis Stibe, vietradis Jānis Ķīnasts, ”AJ Power Solar” valdes loceklis Roberts Samtiņš, FIMA valdes loceklis Jānis Vilmanis un citi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl