Video: Lielbritānijā dzīvais “Dzelzs vīrs” izmēģina “turbīnu tērpu”

0 Komentāru
Video: Lielbritānijā dzīvais “Dzelzs vīrs” izmēģina “turbīnu tērpu”
Foto: Reuters / LETA

Ričards Braunings, kuru mēdz pielīdzināt komiksu un fantastikas filmu varonim “Dzelzs vīram”, plašākai publikai izrādījis sava neparastā tērpa spējas.

Uzņēmējs un izgudrotājs Braunings jau sen izpelnījies atzinības par savām pārdrošajām ierīcēm, tomēr šoreiz piesaistīta arī Ginesa rekordu grāmatas ekspertu uzmanība.

Braunings testē savu uzlaboto lidotāja tērpu interesantā vidē, lidojot ar to pa nobraucienu trosi. Parasti cilvēki pieķēdējas tai, lai lielā ātrumā trauktos lejup, taču turbīnas tērps ļauj pa trosi pārvietoties no finiša uz starta platformu.

Pats Braunings akcentē, ka trose nepieciešama drošības nolūkos. Ja viņš izslēgtu īpašā turbīnu tērpa dzinējus, vīrietis sāktu lielā ātrumā slīdēt atpakaļgaitā. Tādēļ ir svarīgi, lai tērps izturētu slodzi un nogādātu Brauningu galamērķī.

Parasti aso izjūtu cienītāji, traucoties lejup, sasniedz līdz pat 160 km stundā lielu ātrumu. Brauningam lidojot izdevās attīstīt 51 kilometru stundā.

Vēlāk par šo interesanto priekšnesumu, kurā galveno lomu spēlē izgudrojumi un ambiciozs skats nākotnē, savu slēdzienu teiks arī Ginesa rekordu pārstāvji. Viņi lūko stāstu par Brauningu ievietot savā jaunākajā grāmatā ar nosaukumu “Zinātne un citas lietas”.

0 Komentāru