Komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē tika aizvadītas pēdējās “Inter Extreme Masters” pasaules čempionāta izšķirošās cīņās “Counter-Strike: Global Offensive turnīrā. Piedāvājam vēl nedaudz atgriezties spraigajos notikumos un noskatīties spilgtākos no tiem video atskatā.

”CS:GO” turnīra finālā notika aizraujoša cīņa, kur tikās divas Eiropas komandas – ”Astralis” (pasaulē 1. vieta) un ”FaZe Clan” (9. vieta). Pirmajā spēlē pārāki bija no eiropiešiem sastāvošā ”FaZe Clan”, sagādājot dāņiem pirmo zaudējumu izslēgšanas spēlēs. Nākamajaos trīs setos savu statusu apliecināja ”Astralis”, panākot kopējo rezultātu 3:1 un uzvarot visā ”Intel Extreme Masters” turnīrā.

Video: “Intel Extreme Masters” pasaules čempionāta dienasgrāmata

Foto: videospēļu fanu maskarāde

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl