Vēro tiešraidi no ”Tele2” ”iPhone 8 Plus” izspēles! Kurš būs tas laimīgais?

0 Komentāru
Vēro tiešraidi no ”Tele2” ”iPhone 8 Plus” izspēles! Kurš būs tas laimīgais?

Visas nedēļas garumā ”Tele2” izaicināja radio  “StarFM”  klausītājus – 16 ātrākie un zinošākie, kam izdevās pirmajiem sazvanīt ēteru un atbildēt uz āķīgiem operatora jautājumiem,  ir tikuši finālā un jau piektdien, plkst. 11.00 uzzināsim, kurš no viņiem kļūst par pirmo “iPhone 8 Plus” no ”Tele2” īpašnieku. 

Vēro tiešraidi no ”Tele2” klientu apkalpošanas centra, kur ne vien uzzināsim laimīgo uzvarētāju, bet arī kopā ar ”Tele2” tehnoloģiju guru Gintu Peiču parunāsim par jaunās paaudzes “iPhone” un tā tehniskiem parametriem. Tiešraidi vadīs iemīļotie radio “StarFM” balsis Baiba Sipeniece un Jānis Romanovskis.

Skaties tiešraidi te!

Par ”iPhone 8” un ”iPhone 8 Plus”

”iPhone 8” un ”iPhone 8 Plus” ir jaunās paaudzes ”iPhone”, kuru izcilais dizains apvieno stikla un alumīnija materiālu, piedāvājot patērētājiem izvēlēties starp trim krāsu variantiem – pelēku, sudraba un zelta. Viedtālruņi izgatavoti no izturīgākā stikla, kāds jebkad izmantots telefonu ražošanā, Retina HD displeja un aprīkoti ar A11 Bionic procesoru. Jaunās paaudzes ”iPhone” radīti, lai sniegtu lietotājam unikālu pieredzi.

Pasaules populārākā ”iPhone” kamera kļuvusi vēl labāka, savukārt bezvadu uzlādes funkcija telefonam piešķir vēl mūsdienīgākas savienojamības iespējas. ”iPhone 8 Plus” ir aprīkots ar duālo 12 megapikseļu kameru un patērētājiem piedāvā īpašu Portreta režīmu ar Portreta apgaismojuma funkciju. Jaunais režīms nodrošina fotostudijas cienīgu apgaismojumu, kas ”iPhone” īpašniekam ļauj uzņemt satriecošus portretus piecās dažādās apgaismojuma variācijās.

0 Komentāru