Komentāri

Visas nedēļas garumā ”Tele2” izaicināja radio  “StarFM”  klausītājus – 16 ātrākie un zinošākie, kam izdevās pirmajiem sazvanīt ēteru un atbildēt uz āķīgiem operatora jautājumiem,  ir tikuši finālā un jau piektdien, plkst. 11.00 uzzināsim, kurš no viņiem kļūst par pirmo “iPhone 8 Plus” no ”Tele2” īpašnieku. 

Vēro tiešraidi no ”Tele2” klientu apkalpošanas centra, kur ne vien uzzināsim laimīgo uzvarētāju, bet arī kopā ar ”Tele2” tehnoloģiju guru Gintu Peiču parunāsim par jaunās paaudzes “iPhone” un tā tehniskiem parametriem. Tiešraidi vadīs iemīļotie radio “StarFM” balsis Baiba Sipeniece un Jānis Romanovskis.

Skaties tiešraidi te!

Par ”iPhone 8” un ”iPhone 8 Plus”

”iPhone 8” un ”iPhone 8 Plus” ir jaunās paaudzes ”iPhone”, kuru izcilais dizains apvieno stikla un alumīnija materiālu, piedāvājot patērētājiem izvēlēties starp trim krāsu variantiem – pelēku, sudraba un zelta. Viedtālruņi izgatavoti no izturīgākā stikla, kāds jebkad izmantots telefonu ražošanā, Retina HD displeja un aprīkoti ar A11 Bionic procesoru. Jaunās paaudzes ”iPhone” radīti, lai sniegtu lietotājam unikālu pieredzi.

Pasaules populārākā ”iPhone” kamera kļuvusi vēl labāka, savukārt bezvadu uzlādes funkcija telefonam piešķir vēl mūsdienīgākas savienojamības iespējas. ”iPhone 8 Plus” ir aprīkots ar duālo 12 megapikseļu kameru un patērētājiem piedāvā īpašu Portreta režīmu ar Portreta apgaismojuma funkciju. Jaunais režīms nodrošina fotostudijas cienīgu apgaismojumu, kas ”iPhone” īpašniekam ļauj uzņemt satriecošus portretus piecās dažādās apgaismojuma variācijās.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl