Komentāri
Vērienīgs hakeru uzbrukums ASV; nozog datus četriem miljoniem ierēdņu
FOTO: SCANPIX

Amerikas Savienotās Valstis piedzīvojušas vērienīgu kiberuzbrukumu. Hakeri uzlauzuši datubāzi un nozaguši teju četru miljonu bijušo un esošo ASV ierēdņu personīgos datus.

Uzbrukums bijis vērsts pret ASV Personāla vadības biroju, kas izsniedz drošības pielaides, apkopo un uzglabā datus par visiem valdības darbiniekiem. Šobrīd tiek veikta vērienīga izmeklēšana, bet ASV drošības dienesti pieļauj, ka uzbrukums nāk no Ķīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vērienīgais uzbrukums noticis dažas dienas pēc tam, kad ASV Senāts nevienojās pagarināt pretterorisma likuma normas, kas ļāva ASV Nacionālajai Drošības aģentūrai veikt apjomīgu telefonsarunu datu vākšanu par visiem iedzīvotājiem.

Šobrīd izmeklēšanas nolūkos plašāka informācija netiek sniegta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl