Vēju pilsētā notiks Startup Weekend Liepāja

0 Komentāru
Vēju pilsētā notiks Startup Weekend Liepāja
Foto: Facebook/Startup Weekend Riga

Vēju pilsētā Liepājā notiks jauno start-up pasākums Startup Weekend Liepāja, kurā 54 stundu laikā tiks mēģināts izveidot jaunus tehnoloģiju uzņēmumus.

Pasākumā piedalīsies uzņēmēji, ideju autori, kā arī tie, kas vēlas iesaistīties kāda start-up darbībā.

Pasākuma programma sākas piektdienas vakarā ar autoru ideju “pitčosanu” jeb prezentēšanu, un pēc tam tiks izvēlētas desmit labākās idejas. Nākamās dienas pasākums turpināsies ar ideju testēšanu, biznesa modeļa attīstību un produkta pamata prototipa radīšanu, kā arī praktiskiem semināriem un atbalstu no pieredzējušiem mentoriem. Startup Weekend programma noslēgsies svētdienas vakarā ar komandas darba rezultātu prezentāciju žūrijai.

Vidēji 50% Startup Weekend Liepāja mērķauditorijas ir saistīti ar informācijas tehnoloģijām (programmatūras izstrādātāji, web dizaineri u.c.), un pārējie 50% saistīti ar uzņēmējdarbību un vadīšanu (uzņēmēji, mārketinga un finanšu vadītāji, produktu vadītāji u.c.).

Globāla aptauja liecina, ka 29% Startup Weekend dalībnieku pasaulē apmeklē pasākumu sava kontaktu tīkla paplašināšanai, 20% vēlas attīstīt, veidot produktu un 13% vēlas uzzināt, kā izveidot jaunu biznesu. Aptuveni 80% no komandu dalībniekiem plāno turpināt strādāt pie pasākuma laikā izveidotā jaunuzņēmuma arī pēc nedēļas nogales pasākuma beigām.

Startup Weekend organizēšanā palīdz Latvijas Garantiju aģentūra (LGA).

Pasākums notiks 14., 15. un 16. novembrī bijušajā veikalā Māja, Vecajā ostmalā 24.

0 Komentāru