Komentāri
Vecāki uzķeras uz ”viltus kastingiem” internetā! Eksperti norāda uz vieglprātību pret bērnu privātumu
FOTO: Pixabay

Vecāki Latvijā samērā vieglprātīgi izturas pret bērnu privātumu internetā, atklāj ”Drošāka interneta centra” vadītāja Maija Katkovska, atsaucoties uz “Net-Safe Latvija” sociālo eksperimentu rezultātiem.

Drošāka interneta centrs veica divus eksperimentus. Pirmā eksperimenta “Viltus kastinga aģentūra” mērķis bija pārbaudīt, kā vecāki izturas pret bērnu privātumu internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperimenta laikā sociālajā portālā “Facebook” tika izveidots viltus kastinga aģentūras sludinājums ar aicinājumu vecākiem pieteikt savus bērnus neesošai filmēšanai. Vecāki, kuri atsaucās, pēc tam tika apzvanīti un aptaujāti.

Trīs dienu laikā sludinājumu apskatīja 379 cilvēki. Pieteikumus par 80 bērniem atsūtīja 74 vecāki. Kopā vecāki iesūtīja 240 fotogrāfijas un 72 video.

Vairāk par eksperimentu skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl