Komentāri

Daži Saeimas deputāti šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē pauda pārliecību, ka ir jāvēršas pie valdības ar aicinājumu palielināt finansējumu kibernoziegumu apkarošanai.

Ar šādu ierosinājumu klajā nāca deputāts Jānis Ādamsons (S). Ādamsons vērsa uzmanību, ka ik gadu janvārī komisijas sēdē tiek apspriesta situācija kibernoziegumu apkarošanā, taču problēmām risinājums netiek rasts. Tāpēc viņš rosināja sūtīt vēstuli valdībai, kurā tiktu prasīts finansējuma palielinājums, lai stiprinātu iestādes kapacitāti cīņā ar kibernoziegumiem. Atbalstu šai idejai izteica arī deputāts Veiko Spolītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) priekšnieks Gatis Gudermanis sēdē informēja, ka 4.nodaļai, kura nodarbojas ar kibernoziegumu apkarošanu, autortiesību un blakustiesību aizsardzību, nepieciešami 15 jauni darbinieki, lai iestādei būtu pietiekama kapacitāte. Savukārt nodaļas priekšnieka amata pienākumu izpildītājs Aleksandrs Bespalovs piebilda, ka pašlaik nodaļā ir desmit amatpersonas, no kurām katrai ir jāstrādā ar apmēram 20 krimināllietām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl