Vairākās skolās ieviesta jauna kārtība – pirms stundām jānodod mobilie telefoni

18 komentāri

Lai mobilie telefoni netraucētu bērniem mācīties, vairākās skolās ir ieviesta kārtība, kad mācību stundu laikā telefoni bērniem ir jānodod.

Šī mācību gada sākumā šādas telefonu kastītes parādījās arī Ikšķiles vidusskolā. Skolotāji un pedagogi vienbalsīgi ir par. Taču skolēnu domas par šo prasību dalās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pauls, skolnieks:
Man pret to kastīti nav nekādu iebildumu. Man nav problēmu atdod savu telefonu uz 40 minūtēm. Galīgi netraucē.

Patrīcija, skolniece:
Ir tā, ka es telefonu pārsvarā turu somā. Jo man tā ir vieglāk. Es zinu, kur tas atrodas un man nav bail, ka es telefonu nododamajā kastē aizmirsīšu.

Prakse gan liecina, ka bez īpaša skolotāja atgādinājuma, skolēni telefonus kastītēs neliek. Mobilās ierīces arī tiek aktīvi izmantotas starpbrīžos, kas, kā norāda ārsti, mazina skolēnu koncentrēšanās spējas. Tāpēc tiek apsvērta ideja par to, lai skolēniem telefonus atņemtu uz visas mācību dienas laiku.

Foto

Skaties video!

TOP komentāri

 • Lyly
  +8 +8 0

  Lyly

  Maniem berniem arī skolā ir janodod telefoni.....Viennozīmīgi atbalstīju.....
 • PAR
  +5 +5 0

  PAR

  Dzīvojam Vācijā un bērni, protams, iet skolā. Mobilos telefonus ir aizliegts lietot skolas teritorijā un tas ir tikai apsveicami. Skolnieki starpbrīžos komunicē viens ar otru, nevis virtuālo pasauli. Ārkārtas situācijās ir sazvanāma skolas sekretāre.
 • K

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl