Vai DISPLIO izdosies atkārtot AirDog veiksmi KickStarter?

Komentāri

Draugiem grupas produkts DISPLIO cer atkārtot cita latviešu radītā produkta – bezpilota lidaparāta AirDog – veiksmi, piesaistot līdzekļus ražošanas uzsākšanai pūļa finansējuma piesaistes vietnē KisckStarter.

Patlaban, kad līdz finansējuma piesaistīšanas beigām atlikušas 15 dienas, vietnē KickStarter DISPLIO masveida ražošanas uzsākšanai līdzekļus ziedojuši 603 cilvēki. Piesaistītā naudas summa – teju 82 tūkstoši ASV dolāru. Pirmajās desmit dienās DISPLIO savāca vairāk nekā 67 tūkstošus ASV dolāru.

Ideja par DISPLIO izveidi Draugiem grupā radās aptuveni pirms pusgada, un masveida ražošanu tiek plānots uzsākt aprīlī.

Draugiem grupas radītā DISPLIO ir neliela ierīce, uz kuras pielāgojamā ekrāna nonāk tā lietotājam svarīgi paziņojumi. Nelielā iekārta darbojas bezvadu WiFi vidē un pastāvīgi pārbauda viedtālruni, lai pārliecinātos, ka svarīgākie paziņojumi tiktu pamanīti. Tajā parādās laikapstākļi, logrīki, kalendāra ieraksti, e-pasta vēstules un jaunumi no sociālajiem tīkliem.

Jau ziņojām, ka latviešu izstrādātā bezpilota lidaparāta AirDog finansējuma piesaistes vietnē Kickstarter savākto līdzekļu apmērs 40 dienu laikā pārsniedza viena miljona ASV dolāru slieksni.

Vai Tu domā, ka DISPLIO izdosies sasniegt tikpat labu rezulātu?

Rezultāti:
42%

37%

21%

Nav ne jausmas

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl