Uzzini, kā tehnoloģijas var palīdzēt radīt ”gudru” uzņēmumu

0 Komentāru
Uzzini, kā tehnoloģijas var palīdzēt radīt ”gudru” uzņēmumu
FOTO: BiSMART

Tehnoloģijas šodien ir tik lētas un brīvi pieejamas, ka ļauj būt ļoti veiksmīgam pat nelielam biznesam. Latvijā ir izveidota patiešām laba infrastruktūra, atliek vien precīzi saplānot, kā modernos rīkus visefektīvāk izmantot, uzskata platformas BiSMART vadītājs Juris Kabakovs

Par to, kā labāk izvēlēties uzņēmumam piemērotākās tehnoloģijas, kā tās veido biznesa ”seju”, tiks runāts platformas BiSMART videokonferencē ”Smart Company”.

”Prasmīga moderno rīku izmantošana ikvienam uzņēmumiem sniedz svarīgas konkurences priekšrocības. Domāju, ka šodien neviens nevar atļauties ignorēt izmaiņas tehnoloģiju vidē ne tikai savā, bet arī citās nozarēs, sākot ar datu apstrādi līdz pat augsti funkcionāliem lietu interneta pielietojumiem,” atzīst Kabakovs.

Videokonferencē runātāji aktualizēs tēmas, par kurām tiks runāts platformas BiSMART meistarklasē ”SMART COMPANY”, kas notiks 10. jūnijā.

Meistarklasē uzmanība tiks pievērsta modernā uzņēmuma ”sejai” un dažādiem gudriem tehnoloģiju izmantošanas aspektiem, tostarp digitālās pārvaldības nozīmei uzņēmumu darbā, ”gudrai” datu pirkšanai un optimizācijai no mediju, partneru un patērētāju skatu punkta, kā arī konkrētai ”gudro” iekārtu, piemēram, viedās novērošanas sistēmas izmantošanai.

Tiešraide

0 Komentāru