1 komentārs
Uzmanies – “WhatsApp” parādījies jauns vīruss – loterija ar iespaidīgām balvām

Mobilās saziņas vietnē “WhatsApp” parādījies jauns vīruss, kas slēpjas aiz “loterijas”, kuru vietne it kā piedāvā par godu tās astotajai jubilejai.

Par vīrusu portālam Skaties.lv ziņo lasītāji, kā arī – nu jau par to brīdina Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija Cert.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Loterijā” par godu WhatApp astotajai jubilejai tiek piedāvāts aizpildīt testu par WhatsApp. Pildot testu, jebkura atbilde tiek ieskaitīta kā pareiza, un tad parādās logs par to, ka balvā var kaut ko laimēt – piemēram, iPhone, PlayStation vai ko citu. Pēc tam parādās logs, kas prasa atjaunot lietotāja “Facebook” laika līniju, bet apakšā maziem, neuzkrītošiem burtiem ir garš teksts, kurā teikts, ka no telefona rēķinam tiks pievienoti 3,66 eiro. Kā jau steidzīgiem cilvēkiem gadās, mazos burtiņus var ievērot tikai tad, kad jau ir uzspiesta augšējā poga un nauda jau “zudusi”.

Foto!

Cert.lv brīdinājums:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl