Komentāri
Uzmanies – “WhatsApp” parādījies jauns vīruss – loterija ar iespaidīgām balvām

Mobilās saziņas vietnē “WhatsApp” parādījies jauns vīruss, kas slēpjas aiz “loterijas”, kuru vietne it kā piedāvā par godu tās astotajai jubilejai.

Par vīrusu portālam Skaties.lv ziņo lasītāji, kā arī – nu jau par to brīdina Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija Cert.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Loterijā” par godu WhatApp astotajai jubilejai tiek piedāvāts aizpildīt testu par WhatsApp. Pildot testu, jebkura atbilde tiek ieskaitīta kā pareiza, un tad parādās logs par to, ka balvā var kaut ko laimēt – piemēram, iPhone, PlayStation vai ko citu. Pēc tam parādās logs, kas prasa atjaunot lietotāja “Facebook” laika līniju, bet apakšā maziem, neuzkrītošiem burtiem ir garš teksts, kurā teikts, ka no telefona rēķinam tiks pievienoti 3,66 eiro. Kā jau steidzīgiem cilvēkiem gadās, mazos burtiņus var ievērot tikai tad, kad jau ir uzspiesta augšējā poga un nauda jau “zudusi”.

Foto!

Cert.lv brīdinājums:

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl