Komentāri

Seksuāla varmācība internetā kļūst aizvien izplatītāka, atzīst interneta drošības centra vadītāja Maija Katkovska. Viņa norāda, ka šantāžas gadījumi pēdējos divos gados novēroti vairākkārt. Bieži paši noziedznieki atrodas ārzemēs un uzsāk saraksti ar jauniem zēniem angļu valodā.

“Ir ļoti kritiski jāvērtē tas, ko mums internetā stāsta, rāda. Jebkurš var izlikties. Es arī varu izlikties par pensionāri, sameklēt internetā kāda pensionāra foto, uztaisīt profilu, aicināt ziedot un dot man naudu, jo man kā pensionāram grūti iet. Tieši tāpat var jebkurā dzīves situācijā uztaisīt profilus, izlikties par kādu citu un mēģināt iedraudzēties un panākt savus nodomus,” brīdina drossinternets.lv vadītāja Maija Katkovska.

Galvenais speciālistu ieteikums ir nesūtīt savus kailfoto vai video nevienam, jo īpaši nepazīstamiem cilvēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, ja kāds jaunietis jau ir kļuvis par seksuālā varmākas upuri internetā, tad nekādā gadījumā nedrīkst pakļauties šantāžai, bet ir jāmeklē pieaugušo – vecāku vai skolotāju – palīdzība. Tāpat palīdzību var meklēt: mājaslapā drošsinternets.lv vai arī zvanot uz Drošāka interneta centra uzticības tālruni: 116-111. Centra darbinieki aicina vecākus šajos jautājumos bērnus izglītot jau no mazotnes.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl