Twitter maina izskatu un ievieš ikoniņu – sirsniņa

Komentāri
Twitter maina izskatu un ievieš ikoniņu – sirsniņa

Sociālais tīkls Twitter nomainījis nelielo ikoniņu, kas ļāva atzīmēt, ka kāds ieraksts īpaši iepaticies. Turpmāk, lai paustu īpašu patiku par kādu izlasītu ierakstu, varēs nospiest sirsniņu iepriekšējās zvaigznītes vietā.

Zvaigznīte iepriekš apzīmēja to, ka ieraksts tiek pievienots favorītiem, taču jaunā ikoniņa – sirsniņa –  vienkārši paudīs lietotāja patiku pret ierakstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šādas izmaiņas Twitter skaidro ar to, ka pievienošana favorītiem ne vienmēr nozīmē patiku, tāpēc arī ieviesta sirsniņa.

Jaunās pārmaiņas tiek vērtētas pretrunīgi, daudzi lietotāji pauduši savu neapmierinātību ar dusmīgiem ierakstiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl