Komentāri

Mikroblogošanas vietnes “Twitter” īpašnieki nākuši klajā ar izmēģinājuma projektu – tvītu maksimālais garums tiks palielināts no 140 līdz 280 zīmēm. Tas esot mēģinājums veicināt šī sociālā tīkla izaugsmi.

ASV kompānija pavēstīja, ka izmēģinājuma mērķis esot novērst daudzu lietotāju neapmierinātību ar to, ka tvīti ir pārāk īsi un daudziem nākas nopūlēties ar savu domu izteikšanu tik kompaktā veidā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paziņojums gan izsaucis kritiku no daudziem sociālā tīkla lietotājiem – viņi norāda, ka tviterim daudz jēgpilnāk būtu bijis uzmanību vērst uz cīņu ar rasistiskiem un naidīgiem lietotāju ierakstiem, nekā dot tiem vēl lielāku vaļu.

Citi, savukārt, ironizē, ka tagad ASV prezidentam Donaldam Trampam, kurš ir regulārs tvītotājs, būs vēl lielāka iespēja izteikties. Šobrīd gan tikai nelielai lietotāju grupai ļauts izmantot jauno zīmju skaitu, pirms kompānija lems, vai šīs pārmaiņas vispār ieviest.

“Twitter” plāno atstāt spēkā līdzšinējo garuma ierobežojumu tvītiem japāņu, ķīniešu un korejiešu valodās, kuru rakstība ļauj pateikt vairāk mazākā zīmju skaitā, nekā tas iespējams citās valodās.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl