Komentāri

Mikroblogošanas vietnes “Twitter” īpašnieki nākuši klajā ar izmēģinājuma projektu – tvītu maksimālais garums tiks palielināts no 140 līdz 280 zīmēm. Tas esot mēģinājums veicināt šī sociālā tīkla izaugsmi.

ASV kompānija pavēstīja, ka izmēģinājuma mērķis esot novērst daudzu lietotāju neapmierinātību ar to, ka tvīti ir pārāk īsi un daudziem nākas nopūlēties ar savu domu izteikšanu tik kompaktā veidā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paziņojums gan izsaucis kritiku no daudziem sociālā tīkla lietotājiem – viņi norāda, ka tviterim daudz jēgpilnāk būtu bijis uzmanību vērst uz cīņu ar rasistiskiem un naidīgiem lietotāju ierakstiem, nekā dot tiem vēl lielāku vaļu.

Citi, savukārt, ironizē, ka tagad ASV prezidentam Donaldam Trampam, kurš ir regulārs tvītotājs, būs vēl lielāka iespēja izteikties. Šobrīd gan tikai nelielai lietotāju grupai ļauts izmantot jauno zīmju skaitu, pirms kompānija lems, vai šīs pārmaiņas vispār ieviest.

“Twitter” plāno atstāt spēkā līdzšinējo garuma ierobežojumu tvītiem japāņu, ķīniešu un korejiešu valodās, kuru rakstība ļauj pateikt vairāk mazākā zīmju skaitā, nekā tas iespējams citās valodās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl