Komentāri

Mikroblogošanas vietnes “Twitter” īpašnieki nākuši klajā ar izmēģinājuma projektu – tvītu maksimālais garums tiks palielināts no 140 līdz 280 zīmēm. Tas esot mēģinājums veicināt šī sociālā tīkla izaugsmi.

ASV kompānija pavēstīja, ka izmēģinājuma mērķis esot novērst daudzu lietotāju neapmierinātību ar to, ka tvīti ir pārāk īsi un daudziem nākas nopūlēties ar savu domu izteikšanu tik kompaktā veidā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paziņojums gan izsaucis kritiku no daudziem sociālā tīkla lietotājiem – viņi norāda, ka tviterim daudz jēgpilnāk būtu bijis uzmanību vērst uz cīņu ar rasistiskiem un naidīgiem lietotāju ierakstiem, nekā dot tiem vēl lielāku vaļu.

Citi, savukārt, ironizē, ka tagad ASV prezidentam Donaldam Trampam, kurš ir regulārs tvītotājs, būs vēl lielāka iespēja izteikties. Šobrīd gan tikai nelielai lietotāju grupai ļauts izmantot jauno zīmju skaitu, pirms kompānija lems, vai šīs pārmaiņas vispār ieviest.

“Twitter” plāno atstāt spēkā līdzšinējo garuma ierobežojumu tvītiem japāņu, ķīniešu un korejiešu valodās, kuru rakstība ļauj pateikt vairāk mazākā zīmju skaitā, nekā tas iespējams citās valodās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl