Twitter brīdina par hakeru uzbrukumiem

Komentāri
Twitter brīdina par hakeru uzbrukumiem
FOTO: LETA

Pasaulē slavenās mikroblogošanas vietnes Twitter vadība brīdinājusi lietotājus uzmanīties no hakeru uzbrukumiem

Twitter saviem lietotājiem drošības nolūkos izsūtījis vēstules, kurās aicina nomainīt paroles un uzmanīties no aizdomīgiem ziņojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām gan informācija par kiberuzbrukumu draudiem ir skopa, bet atbildīgās amatpersonas atklāj, ka vietne piedzīvojusi virkni uzbrukumu un pastāv ļoti liela iespēja, ka hakeri centīsies iegūt mikroblogošanas lietotāju tālruņu numurus, adreses, e-pastus un IP adreses.

Pagaidām gan netiek atklāts, uz kuru valstu iedzīvotājiem šie uzbrukumi attiecas. Netiek izslēgta arī teroristu grupējuma Daesh saikne ar notikušo.

Atgādināsim, ka teroristiskā grupējuma kaujinieki, propagandas izplatīšanai un cilvēku radikalizēšanai visvairāk izmanto tieši mikroblogošanas vietni Twitter.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl