Twitter aptur balto pārākuma sludinātāju kontus

Komentāri
Twitter aptur balto pārākuma sludinātāju kontus
FOTO: LETA

Mikroblogošanas vietne Twitter aizvadītajā nedēļā apturējusi baltādaino cilvēku pārākuma sludinātāju kontus, kuri, kā tiek uzskatīts, palīdzējuši Donaldam Trampam uzvarēt ASV prezidenta vēlēšanās.

Konti apturēti pēc tam, kad Twitter sāka izmantot jaunu ieroci pret interneta “troļļiem” – paplašinātu opciju “mute”, kas ļauj lietotājiem bloķēt kontus, kuri sūta nepiemērotus paziņojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Starp apturētajiem kontiem ir ASV balto nacionālistu “alternatīvo labējo” kustības līdera Ričarda Spensera konts, kā arī ar viņa žurnālu un domnīcu saistīti konti.

Spensers to nodēvējis par korporatīvu staļinismu un Twitter rīcību salīdzinājis ar to, kā Ādolfs Hitlers 1934. gadā iznīcināja opozīciju savai nacionālsociālistu partijai, lai konsolidētu varu Vācijā, īstenojot tā saukto “garo nažu nakti”.

Atbildot uz jautājumiem par kontu apturēšanu, Twitter atsaucās uz saviem noteikumiem, kas aizliedz “vardarbības draudus, mocīšanu, naidīgu uzvedību”, un savu solījumu vērsties pret kontiem, kas pārkāpj šo politiku.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl