Tviterī ievieš muzikālos ziņojumus

Komentāri
Tviterī ievieš muzikālos ziņojumus
FOTO: SCANPIX

No ceturtdienas tvitera ziņojumiem var pievienot mūziku vai cita veida audioierakstus. Jaunā Audio Card funkcija izveidota sadarbībā ar oriģinālo ierakstu publicēšanas platformu SoundCloud un iTunes digitālo mūzikas veikalu. Ar tās palīdzību tvitera lietotāji varēs straumēt mūziku, lasot “tvītus”.

Audio Card darbojas ierīcēs ar Android vai iOS operētājsistēmu.

“Mēs vēl tikai pārbaudām Audio Card darbību. Drīzumā piedāvāsim to citiem partneriem un autoriem,” sacīja kompānija.

Atklāšanas brīdī Audio Card tika piedāvāts aptuveni 60 tvitera kontiem, kuru vidū bija Baltais nams, Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācija (NASA) un grupa Coldplay.

“Daudz vairāk mākslinieku un autoru varēs dalīties ar ekskluzīviem audioierakstiem uzreiz pēc to tapšanas ar miljoniem klausītāju,” akcentē kompānija.

Jauno funkciju atklāja amerikāņu rokgrupa Foo Fighters, “tvītā” paziņojot par jaunā singla oficiālo iznākšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl