Pievienot komentāru

Filmā Cilvēkbērns tās galvenais varonis Boņuks vēlējās noskaidrot, kas ātrāks – zirgs vai mašīna, raidījumā ”Tehnoloģijas bez instrukcijas” Kaspars un Toms noskaidros, vai drona izmantošana preču piegādē uzlabotu piegādes ātrumu. Vērojiet preču piegādes sacensības, kurās piedalās velo, auto un drons!

Preču piegāde ir īpaši aktuāla šajā Covid-19 pandēmijas laikā, jo arvien vairāk izvēlamies piegādi ne tikai pa pastu, ne tikai ar pakomātiem vai velokurjeru, bet vēlamies tās saņemt vēl ātrāk un ērtāk. Vai preču piegāde ar dronu ir tāla nākotne un vai tiešām tas ir ātrāk, ar sacensību palīdzību? To noskaidrosim šajā raidījuma “Tehnoloģijas bez instrukcijas” epizodē. Sacensībās piedalās Toms Prāmnieks ar velosipēdu, Kaspars Dvinskis ar auto, bet drona pilots ir LMT eksperts Guntis Valters. Visi mēģinās nogādāt paciņu no vienas un tās pašas vietas vienā galamērķī. Kurš uzvarēs, skaties video!

Par projektu

No 1. septembra katru trešdienu “900 sekundēs” ielūkosimies tehnoloģiju pasaulē stāstu sērijā ”Tahnoloģijas BEZ instrukcijas”. Katru nedēļu kādā no stāstiem tiks iepazīta kāda no 21.gadsimta tehnoloģijām, kas mūsu dzīvi padara vieglāku un ērtāku vai tādu to padarīs tuvākajā nākontnē. Kurš izrādīsies gudrāks – tehnoloģija vai cilvēks un kuram ”atkost” tehnoloģiju pasauli izdosies labāk – Kasparam Dvinskim vai Tomam Prāmniekam, skaties!