Novēroti traucējumi “Facebook” un vairāku citu sociālo tīklu darbībā

1 komentārs
Novēroti traucējumi “Facebook” un vairāku citu sociālo tīklu darbībā
REUTERS/SCANPIX

Pasaulē novērojami sociālo tīklu “Facebook”, “Instagram” un arī “Whatsapp” darbības pārtraukumi, informē portāls “The Independent”.

Visas trīs lietotnes, kuras darbojas koplietojamā infrastruktūrā, pilnībā pārtrauca darboties īsi pirms pulksten 17.00. Citi produkti, kas ir daļa vienas lietotņu saimes, piemēram, “Facebook Workplace” uz laiku pārstāja darboties pilnībā.

“Facebook” apmeklētāji ieraudzīja kļūdas lapu vai ziņojumu, ka viņu pārlūkprogramma nevar izveidot savienojumu. Lietotnes “WhatsApp” un “Instagram” turpināja darboties, taču neparādīja jaunu saturu, tostarp problēmas laikā nosūtītos vai saņemtos ziņojumus.

“Facebook” darbības pārtraukumi notiek salīdzinoši reti, taču tiem ir liela ietekme, jo īpaši tāpēc, ka tie attiecas uz trim no pasaules lielākajām lietotnēm.

Uzņēmums bieži apšauba jebkādu problēmu cēloņus un nemēdz tos izskaidrot pat pēc to novēršanas. Piemēram, 2019. gadā tas piedzīvoja lielāko pārtraukumu pēdējo gadu laikā – un tikai teica, ka radusies “problēma” “ikdienas apkopes darbību” laikā.

1 komentārs