Top mobilā aplikācija koronavīrusa pandēmijas ierobežošanai Latvijā

Top jauna mobilā lietotne koronavīrusa ierobežošanai Latvijā. Aplikācija ļaus epidemiologiem operatīvāk sniegt palīdzību ar vīrusu sasirgušajiem un apzināt viņu kontaktpersonas. Tās galvenais mērķis būs novērst slimības tālāku izplatību, ja iespējamais slimnieks ir kontaktējies ar līdzcilvēkiem.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Sergej Plisko

  Sergej Plisko

  недавайте этому согласия лиш ь одно прошу люди это программа про вас инфу будет соберать и отправлять неизвестно кому либо будьде осторожней
  • Teo

   Teo

   To dara arī facebok, jebkure googles aplikācija utt. No tā nepaglābsies. Bet kā jau minēts - kā viņa pa zilzobi komunicēs ar citiem telefoniem? Izklausās atvērs tās ievainojamības zilzobī ko pāris versijas atpakaļ aizslēdza, kad varēja hakot telefonu caur to savienojumu.
 • Jukums

  Jukums

  Sanāk ka lietotāji skraidīs ar atvērtu bluetooth savienojumu. Tas ir apmēram tas pats, kas atstāt uz ielas savu neaizslēgtu telefonu.
 • Furunkuls

  Furunkuls

  Kā lietotajam kas tiek identificēts pozitīvs? Kāds ir tas algoritms kas nodrošina to ka atšifrējas tikai no pozitīva garīgā pēc alkohila lietošanas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!