Komentāri
“Tinder” iesaistās izmirstošas sugas glābšanā, palīdzot atrast īsto un vienīgo ārkārtīgi retam zvēram
REUTERS/SCANPIX

Arvien lielāku popularitāti randiņu sarunāšanā pasaulē gūst mobilā aplikācija “Tinder”, kuru cilvēki izmanto, lai atrastu savu otro pusīti. “Tinder” darbiniekiem tagad priekšā atbildīgs uzdevums – viņi apņēmušies palīdzēt atrast savu “īsto un vienīgo” ārkārtīgi retajam baltajam degunradzim.

Kenijā mājas radis baltais degunradzis vārdā Sudāns. Dzīvnieka uzraugi norāda, ka viņš jau ilgu laiku alkst pēc mīlestības un partneres atrašanas. Sugas saglabāšanai ir nepieciešama kāda balto degunradžu dāma, tomēr viņas uzmeklēšana plašajā pasaulē rada lielas grūtības.

Foto: baltais degunradzis

Sudāns ir pēdējais baltais ziemeļu degunradzis un ne visas atbilstošās daiļā dzimuma raga īpašnieces var un vēlas doties garā ceļojumā uz Keniju, kur dzīvo vientuļais dzīvnieks.

Pie darba ķērušies “Tinder” pārstāvji – Sudānam aplikācijā izveidots profils un degunradža saucienu pēc palīdzības varēs redzēt visās pasaules valstīs un tas tiks pārtulkots 40 valodās.

Profilā norādīts, ka Sudāns prot būt mierīgs stresa situācijās, viņam patīk ēst zāli un atpūsties dubļos. Turklāt viņš ir aptuveni vienu metru un astoņdesmit centimetrus garš un sver nieka divarpus tonnas.

Tagad jāgaida, kādas ieinteresētas mātītes ziņa, norāda “Tinder” pārstāvji. Kampaņa sākta arī, lai akcentētu ārkārtīgi satraucošo situāciju, kas valda apdraudēto sugu vidū. Daudzas sugas tuvāko gadu laikā varam vairs neredzēt, staigājot pa Zemes virsmu, tomēr aktīvisti atrod arvien radošākus veidus, kā dzīvniekiem palīdzēt.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl