Komentāri
“Tinder” iesaistās izmirstošas sugas glābšanā, palīdzot atrast īsto un vienīgo ārkārtīgi retam zvēram
REUTERS/SCANPIX

Arvien lielāku popularitāti randiņu sarunāšanā pasaulē gūst mobilā aplikācija “Tinder”, kuru cilvēki izmanto, lai atrastu savu otro pusīti. “Tinder” darbiniekiem tagad priekšā atbildīgs uzdevums – viņi apņēmušies palīdzēt atrast savu “īsto un vienīgo” ārkārtīgi retajam baltajam degunradzim.

Kenijā mājas radis baltais degunradzis vārdā Sudāns. Dzīvnieka uzraugi norāda, ka viņš jau ilgu laiku alkst pēc mīlestības un partneres atrašanas. Sugas saglabāšanai ir nepieciešama kāda balto degunradžu dāma, tomēr viņas uzmeklēšana plašajā pasaulē rada lielas grūtības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: baltais degunradzis

Sudāns ir pēdējais baltais ziemeļu degunradzis un ne visas atbilstošās daiļā dzimuma raga īpašnieces var un vēlas doties garā ceļojumā uz Keniju, kur dzīvo vientuļais dzīvnieks.

Pie darba ķērušies “Tinder” pārstāvji – Sudānam aplikācijā izveidots profils un degunradža saucienu pēc palīdzības varēs redzēt visās pasaules valstīs un tas tiks pārtulkots 40 valodās.

Profilā norādīts, ka Sudāns prot būt mierīgs stresa situācijās, viņam patīk ēst zāli un atpūsties dubļos. Turklāt viņš ir aptuveni vienu metru un astoņdesmit centimetrus garš un sver nieka divarpus tonnas.

Tagad jāgaida, kādas ieinteresētas mātītes ziņa, norāda “Tinder” pārstāvji. Kampaņa sākta arī, lai akcentētu ārkārtīgi satraucošo situāciju, kas valda apdraudēto sugu vidū. Daudzas sugas tuvāko gadu laikā varam vairs neredzēt, staigājot pa Zemes virsmu, tomēr aktīvisti atrod arvien radošākus veidus, kā dzīvniekiem palīdzēt.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl