Komentāri

Turpinās datorspēļu turnīrs ”Kings Of The Baltics”, kura kopējais turnīra balvu fonds ir iespaidīgs – 10 000 eiro, kas līdz šim būs lielākā summa, kāda turnīros sadalīta starp datorpsēļu spēlētājiem Baltijas valstīs. Sestdien, 30. septembrī, plkst. 14:00 turpinās “Counter-Strike: Global Offensive” izslēgšanas spēles.

Tiešraides sākums plkst. 14:00

Turnīrs ”Kings Of The Baltics” ir lielākais ”eSports” notikums Baltijas valstīs, kurā starp ”Counter Strike: Global Offensive” spēlētāju komandām tiks sadalīti 7 000 eiro! Tikmēr ”League Of Legends” spēlētāju komandas cīnīsies kopumā par 3 000 eiro lielo balvu fondu. Protams, abās disciplīnās lielākais gods ir saņemt Baltijas valstīs labākās komandas titulu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielais turnīra ”Kings Of The Baltics” noslēgums norisināsies šā gada 9. un 10. decembrī Lietuvā, Viļņā, kur bez paša čempionāta būs arī izstāžu zāle, kur apskatīt un iegādāties ar video spēlēm saistītās tehnoloģijas.

Turnīra izslēgšanas spēles turpināsies vēl līdz pat decembrim, bet zemāk uzskaitītas nākamās nedēļas teišraides. Tās visas būs skatāmas tiešraidē Skaties.lv.

LEAGUE OF LEGENDS

  • 3. oktobrī plkst. 19:00 – TOP 16 (2. kārta)

COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE

  • 2. oktobrī plkst. 19:00 – TOP 32 (4. kārta)
  • 6. oktobrī plkst. 19:00 – TOP 16 (1. kārta)
  • 8. oktobrī plkst. 14:00 – TOP 16 (2. kārta)

 

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl