2 komentāri
TESTS: vai tu esi tehnoloģiju gudrinieks? Aizpildi testu un pārbaudi savas zināšanas!
Foto: Toni, Flickr.com/Skaties.lv

Dators, mobilais telefons, internets un daudzi citas tehnoloģiskie risinājumi – tā daudziem no mums ir ikdiena. Tomēr tehnoloģiju laikmetā, kurā dzīvojam, teju ik uz soļa varam saskarties ar kādu jaunievedumu vai atklājumu. Dažbrīd var pat apjukt, kas jau ir realitāte, bet kas futurologu pareģojumi. Tāpēc Skaties.lv un LMT piedāvā tev izspēlēt spēli, kurā tu vārēsi pārbaudīt, cik zinošs esi tehnoloģiju jomā.

Tev jāatbild pareizi vismaz uz trīs jautājumiem. No visiem tiem, kuri būs atbildējuši pareizi vismaz uz trīs jautājumiem, izlozēsim trīs uzvarētājus, kas tiks pie LMT pārsteiguma balvām. Ar uzvarētājiem sazinās Skaties.lv redakcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tātad aizpildi šo testu un centies noteikt, kādi tehnoloģiju, viedierīču, energoefektivitātes u.c. risinājumi jau ir sastopami ikdienā, bet kuri vēl tikai futūristu pareģojumi. Ja vēlies par tehnoloģijām uzzināt vairāk, piedalies konferencē.

Tehnoloģiju konkursa balvu ieguvēji ir paziņoti šeit. Ja tu vēl neesi izpildījis testu un pārbaudījis savas zināšanas tehnoloģiju jomā, aicinām pamēģināt to.

LMT Smart Future tests! Veiksmi!

TOP komentāri

  • Lauris
  • =]
    0 0 0

    =]

    3. jautājumā - Baltijas valstis ir Igaunija, Latvija un Lietuva, ko tur dara Somijas galvaspilsēta?
    Ar to pietiek, lai apšaubītu autoru kompetenci, kur nu vēl lai tādi runātu par tehnoloģijām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl