Komentāri
Tesla laiž klajā baterijas, ”kas mainīs enerģijas infrastruktūru”
Foto: publicitātes foto

Mēģinot paplašināt darbības lauku, ASV elektromobiļu ražotājs Tesla Motors prezentējis baterijas, kas ar elektrību var apgādāt mājas un uzņēmumus, ziņo BBC.

Tesla vadītājs Elons Musks (Elon Musk) paziņojis, ka viņa vadītā kompānija savāks Saules enerģiju, ko piegādās patērētājiem brīžos, kad aptrūksies jau ierastās elektroenerģijas krājumi.

Uzlādējamās litija jonu baterijas tiks būvētas, izmantojot tādas pašas baterijas, kādas Tesla izmanto savos elektromobiļos, paziņojuši eksperti.

Jaunu sistēmu sauc Powerall, un Tesla tirgos septiņu kilovatstundu (kWh) bateriju par trīs tūkstošiem ASV dolāru, bet desmit tūkstošu kilovatstundu vienību par 3,5 tūkstošiem ASV dolāru.

Kompānija Tesla grasās sākt šo bateriju piegādi ASV tirgum jau šā gada vasarā, un, kā ziņo BBC, īpaši gaidīts šis elektroenerģijas avots ir Losandželosā.

Tikmēr E. Musks paziņojis, ka Tesla jaunums varētu palīdzēt izmainīt ”visu pasaules enerģijas infrastruktūru”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl