Tele2 piesūta desmit reizes lielāku telefona rēķinu

36 komentāri

Ierasto ne vairāk kā desmit eiro vietā kompānija Tele2 Valkas iedzīvotājai Ditai par janvāri piesūtījusi rēķinu 113,83 eiro apmērā. Izrādās pie vainas ir Igaunijas internets, kuram meitenes telefons vairākas reizes automātiski pieslēdzies.

To, ka briest kaut kas nelāgs, Valkas iedzīvotāja Dita nojautusi vēl pirms rēķina saņemšanas. Vispirms viņa no kompānijas Tele2 saņēmusi īsziņu, kurā tika informēta, ka tūlīt tiks sasniegts kredītlimits 100 eiro un ka steidzami jāveic maksājums, citādi tiks noslēgti izejošie zvani.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais Tele2 operators, kam zvanīja Dita, sacīja, ka šis pārpratums tiks novērsts. Zvanot Tele2 pārstāvjiem jau otro reizi, kāda cita operatore meitenei sacīja, ka šis ziņojums ir nodots un pie tā tiek strādāts un ka kompānija ar Ditu sazināsies. Taču tomēr situācija netika noskaidrota, un rēķins 113 eiro apmērā iesūtīts Ditai.

Kad meitene sazinājās ar kompāniju, viņai esot teikts, ka tagad jau ir par vēlu kaut ko mainīt, jo rēķins jau ir sagatavots, bet pārrēķins netiks veikts.

Iemesls tik lielai rēķina summai ir tāds, ka Dita dzīvo pierobežā, un viņas tālrunis vairākas reizes automātiski esot pieslēdzies Igaunijas interneta tīklam.

Tele2 pārstāvji skaidro, ka problēma slēpjas tajā, ka meitenei bija uzstādīta automātiska sakaru tīkla izvēle. Problēmas esot radušās līdz ar jauna telefona iegādi, un Ditai vajadzējis izvēlēties iespēju manuāli izvēlēties interneta tīkla izvēli.

Skaties video!

TOP komentāri

 • peecis
  0 0 0

  peecis

  Situācijā, kura radusies tā pēc kad telefona pircējiem nav pieejama informācija par tehniskām niansēm, un šeit vainojams varētu būt uzņēmums kurš šos telefonus izplata ! Ari es nopērkot telefonu, neatradu lietošanas instrukciju, iepakojuma komplektā. Zinams taču, kad ir tādas prasibas, lai tās būtu, un pareizi iztulkotas ! Tele2 nedrikst pieminēt varbūtibu, kad neveiks pārrēķinu, jo te ir apzināta informācijas slēpšana !
  Tele2 slēdzot ligumu, noskaidro dzives vietas adresi, tātad zin, kad pastāv iespēja ieklūt Igaunijas tikla zonā, par to bija jābridina klients !!!
 • Aigars Liepins
  0 0 0

  Aigars Liepins

  TELE 2 ir krapnieku kompanija,nekad un neko neperciet pie viniem,it ipasi jau nu ta saucamo mazcenas tehniku..Bija problemas ar sis kompanijas rekiniem.Tagad jau esmu vairakus gadus LMT klients,un esmu apmierinats gan ar izcenojumiem,gan apkalposanas kvalitati.
 • ES

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl